BLOG

MASZYNY OMERA – ROZWIĄZANIA DLA RÓŻNYCH BRANŻ

Ropa i gaz

Butle gazowe, cylindryczne i toroidalne zbiorniki paliwa. Nasze rozwiązania pozwalają produkować w ramach tego samego systemu zbiorniki o różnych rozmiarach, optymalizując w ten sposób czasy przezbrajania i zarządzanie maszynami, co w konsekwencji przekłada się na wydajność i czasy cykli.

Wentylacja

Wymierne korzyści w technologii tworzenia narzędzi oraz zastosowanej automatyzacji, które pozwalają na zmniejszenie liczby przejść w procesie oraz ograniczenie ilości odpadu, co w konsekwencji przekłada się na cięcie kosztów i redukcję przestrzeni dla danego zakładu produkcyjnego. Nasze automatyczne linie „pod klucz” są w stanie wyprodukować kształtki wentylacyjne, takie jak kanały, kolana, redukcje i trójniki.

Naczynia

Oferujemy rozwiązania produkcyjne do produkcji garnków, pokrywek, patelni i puszek, które umożliwiają optymalizację operacji głębokiego tłoczenia poprzez regulację prędkości, siły i skoków poduszek dociskowych oraz wyrzutników. Operacje tego typu są szczególnie ważne, gdy chodzi o materiały takie jak stal nierdzewna lub stal wielowarstwowa, a także gdy konieczne jest osiągnięcie wysokiej jakości wyprodukowanego elementu, wolnego od wad.

Artykuły kuchenne

Projektujemy i rozwijamy linie pod klucz do produkcji zlewozmywaków, okapów, elementów do piekarników i blatów kuchennych ze stali nierdzewnej, z możliwością automatycznej wymiany stołu i mocowania matryc, interfejsów liniowych i świadczenia usług zdalnych.

Ogrzewanie i chłodzenie

OMERA jest czołowym światowym graczem ze swoimi gotowymi liniami produkcyjnymi do produkcji zbiorników ciśnieniowych, podgrzewaczy wody, pomp ciepła i chłodnic. Oferujemy produktywne rozwiązania o dużej elastyczności i z możliwością połączenia z systemem fabrycznym.

Znaki drogowe

Jesteśmy obecni na rynku z innowacyjną produkcją wielokątnych znaków drogowych. Począwszy od formatek, dzięki naszym wiodącym na świecie okrawarko-wyoblarkom sterowanym CNC, oferujemy możliwość wykonania stalowych i aluminiowych znaków drogowych o dowolnych wymiarach.

Jeżeli poszukujesz rozwiązań odpowiednich dla Twojej produkcji, zachęcamy do kontaktu z doradcami BTC Maszyny, autoryzowanego przedstawiciela OMERA w Polsce!