Wycinarki laserowe WARCOM

Cięcie laserowe to dziś najnowocześniejsza metoda cięcia termicznego. Maszyny z serii laserów Warcom pracują z najwydajniejszymi rezonatorami półprzewodnikowymi na rynku, wykorzystując przy tym optykę wyprodukowaną z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych i technologicznych.

Rozwiązania Warcom uzupełnia niezwykle precyzyjny i wysokiej jakości mechaniczny system ruchu, który zapewnia najwyższą precyzję w czasie. Maszyny Warcom są w stanie osiągnąć wysokie osiągi pod względem prędkości, będąc w stanie osiągnąć 2G przyspieszenia osi, a także maksymalnie 210 m/min dla interpolowanej prędkości osi.

Wszystko to, w połączeniu z nowoczesnym i przyjaznym dla użytkownika oprogramowaniem programistycznym Warcom, pozwala na cięcie z najwyższą szybkością, jakością i wydajnością wielu materiałów, począwszy od stali nierdzewnej po materiały o wysokim współczynniku odbicia, takie jak miedź i mosiądz, aż do maksymalnej grubości 40 mm na stali miękkiej.

W naszej ofercie znajdują się wycinarki laserowe do arkuszy, czyli modele W-Fiber i Rivale, a także wycinarka do rur czyli Italo.

Warcom-W-Fiber-laser BTC

Wycinarki laserowe WARCOM