Okrawarko-wyoblarki OMERA

Pozycja światowego lidera firmy OMERA w zakresie maszyn do okrawania i zawężania, wynika z doświadczenia technicznego zdobywanego w ciągu ponad 60 lat działalności. Główne cele rozwoju technicznego OMERA to: wysoce elastyczne operacje, znaczne ograniczenie czasu zmiany produkcji oraz ogólna efektywność energetyczna. Nowa gama okrawarko-zawężarek wyposażonych w jednostki Servo, pozwala na zmniejszenie zapotrzebowania na energię dla każdej operacji, a dzięki programowalnemu sterownikowi logicznemu, na skrócenie czasu potrzebnego na zmianę produkowanych elementów. Okrawarko-zawężarki OMERA zaprojektowane są tak, aby spełniały programy produkcyjne każdego Klienta, zarówno pod względem wydajności godzinowej, jak i zachowaniem jakości. Dlatego też umożliwiają produkcję specjalistycznych części i komponentów w ekonomiczny sposób. Wszystkie modele okrawarko-zawężarek firmy OMERA można wyposażyć w specjalne silniki w zależności od rodzaju wykonywanej pracy oraz w jednostki robocze napędzane pneumatyczno-hydraulicznymi, hydraulicznymi i / lub bezszczotkowymi systemami elektrycznymi.

Zapewniamy szeroki zakres rozwiązań, od maszyn podstawowych-manualnych po wysoce zautomatyzowane jednostki oraz całe linie, zapewniając idealny stosunek kosztów do wydajności w wielu kolejnych procesach obróbki blachy.

Każda okrawarko-zawężarka produkowana przez firmę Omera jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb. Każdy proces jest analizowany i badany, a każde rozwiązanie ma na celu zagwarantowanie jakości, wydajności i elastyczności w oparciu o wymagania Klienta.

Innowacje wprowadzane przez firmę Omera pozwalają również przyśpieszyć proces konfiguracji narzędzi, dzięki między innymi: sprzętowi do szybkiego połączenia matrycy z wrzecionem, systemowi szybkiej wymiany matryc oraz technologii bezszczotkowej dostępnej dla całych jednostek, dociskaczy, automatycznych jednostek centrujących i wielu innych.

Okrawarko-zawężarki Omera są również zgodne z wymogami Industry 4.0. Oferujemy połączenie z komputerem PC do monitorowania parametrów maszyny, przetwarzanie i przechowywanie danych i statystyk, zdalny interfejs HMI z Apple IOS/Android, profil roboczy: optyczny system wizyjny, zapewniający w czasie rzeczywistym dokładny pomiar jakości krawędzi obrabianych.

Maszyny Omera, jak często nazywane są okrawarko-zawężarki znajdują swoje zastosowanie w następujących sektorach: artykuły oraz sprzęt gospodarstwa domowego, artykuły ogrodnicze, sprzęt dla branży budowlanej, kanały powietrzne oraz kominy, pokrywy oraz dennice, zlewozmywaki, podgrzewacze wody, pompy, zbiorniki ciśnieniowe, butle gazowe, wentylatory, akcesoria samochodowe, pojemniki na żywność, oświetlenie, znaki drogowe i wiele innych.

Okrawarko-zawężarki OMERA