BLOG

REWOLUCJA NA DACHU – AUTOMATYCZNA LINIA DO PRODUKCJI ELEMENTÓW SYSTEMÓW RYNNOWYCH!

 

OMERA, będąca od 1951 roku protagonistą w projektowaniu i konstruowaniu maszyn do obróbki blach, z powodzeniem stawia czoła Erze Przemysłu 4.0.

Dzięki integracji nowych technologii, nawet biorąc pod uwagę najbardziej skonsolidowane procesy produkcyjne, najnowsza generacja linii produkcyjnych OMERA cieszy się wyraźnym podniesieniem poziomu w zakresie zarządzania jakością, wysoką elastycznością, a także pod względem czasu zwrotu poniesionych kosztów.

Tutaj przedstawiamy linię do produkcji komponentów dla sektora rynnowego, która wykorzystuje najnowocześniejszą technologię.

Nowa linia produkuje dachówki modułowe oraz akcesoria dla sektora rynnowego, takie jak kolana i kształtki do rynien i rur spustowych o różnych rozmiarach i wykonanych z różnych materiałów.

W skład linii wchodzi przede wszystkim prasy hydrauliczna, w konstrukcji bramowej, która zasilana jest linią podającą z kręgu blachy. Transport elementów między różnymi stacjami odbywa się za pomocą wieloetapowego podajnika.

System produkcyjny jest monitorowany w czasie rzeczywistym.

W fazie projektowania przeanalizowano i wyeliminowano krytyczne czynniki wynikające z niewyważenia obciążeń.

Wyprodukowane elementy opuszczają linię produkcyjną gotowe do zapakowania i dostarczenia.

Osiągnięta produktywność i wysoki poziom elastyczności pozwoliły naszemu Klientowi stworzyć

bardzo atrakcyjny produkt zarówno pod względem redukcji kosztów, jak i walorów estetycznych.

OMERA w swojej ofercie posiada zarówno najwyższej jakości prasy hydrauliczne, prasy mechaniczne, okrawarko-wyoblarki, jak i całkowicie zautomatyzowane linie produkcyjne.

Aby dobrać najbardziej odpowiednie rozwiązania dla Twojej produkcji, zapraszamy do kontaktu z doradcami BTC Maszyny Stolarczyk!