BLOG

ZGRZEWANIE GARBOWE: PRECYZYJNE I WYTRZYMAŁE ZGRZEWY

 

CEMSA znana jest ze swojego niezłomnego zaangażowania w innowacje, nieustannie poszukując nowych rozwiązań i najnowocześniejszych technologii.

W dziedzinie zgrzewania, jednym ze specjalistycznych obszarów wiedzy jest zgrzewanie garbowe, zaawansowana technika wywodząca się ze zgrzewania punktowego.

Proces zgrzewania garbowego polega na strategicznym podnoszeniu niewielkich obszarów na łączonych metalach. Koncentrując ciepło na tych obszarach, zmiękczone występy zapadają się, tworząc precyzyjne i wytrzymałe spoiny. Zgrzewarki garbowe przypominają prasy, wyposażone w płaskie elektrody zamiast tradycyjnych zgrzewarek punktowych.

CEMSA opracowała różne rodzaje dostosowań, aby dostosować swoje zgrzewarki garbowe do różnych zastosowań w różnych branżach, od motoryzacyjnej po AGD. Rozwiązania są dostosowane do różnych rynków, umożliwiając producentom wydajne zgrzewanie szerokiej gamy komponentów, takich jak części samochodowe, garnki, uchwyty zbiorników, itp.

Kolejną kluczową zaletą zgrzewarek CEMSA jest ich wyjątkowa powtarzalność cykl po cyklu: skrupulatna kontrola docisku końcówki i monitorowanie prądu wtórnego zapewniają spójne i niezawodne wyniki zgrzewania najwyższej jakości.

Koncentrując się na ciągłym doskonaleniu, CEMSA dąży do zwiększenia wydajności i podniesienia jakości produktów w branży zgrzewalniczej. Niezależnie od tego, czy rozpoczynasz nowy projekt, czy chcesz ulepszyć możliwości firmy, nasz doświadczony personel jest gotowy do pomocy. Skontaktuj się z doradcami BTC Maszyny już dziś i dowiedz się, w jaki sposób rozwiązania zgrzewania garbowego mogą przyczynić się do odniesienia sukcesu w Twojej branży.