CEMSA INTERNATIONAL

cemsa

CEMSA zdobyła długie i głębokie doświadczenie w technologii zgrzewania oporowego, zakładając firmę pod tą nazwą w 1969 roku, po ponad 15 latach produkcji sprzętu elektromechanicznego jako „Cemsa-Italwares”.

Od lat 50 firma koncentruje swoją główną działalność na zgrzewarkach oporowych, a także na specjalnych maszynach do operacji montażowych.

Zawsze bardzo uważna na ewolucję technologii, w latach 70 Cemsa zaczęła projektować i produkować specjalne roboty do zgrzewania oporowego i maszyny CNC.

Dziś firma znajdująca się we włoskim Cologno Monzese (Mediolan), dysponując własnym zespołem fachowców, inżynierów i wykwalifikowanych techników, jest w stanie poradzić sobie z najbardziej wyrafinowanymi aplikacjami z zakresu zgrzewania oporowego, elektrospęczania, montażu i automatyki.

Ekskluzywna grupa dostawców jest stale wybierana i nadzorowana do pracy z poszanowaniem specyfiki Cemsa, mając na celu zapewnienie najwyższych standardów, zgodnie z rosnącym zapotrzebowaniem na jakość i wysoką wydajność produkcji.

Eksport firmy Cemsa jest wart ponad 80% ich całkowitej rocznej produkcji.

 

Film prezentujący firmę CEMSA:

 

Sprawdź maszyny marki Cemsa w ofercie BTC Maszyny: