Nożyce krążkowe i automatyczne linie produkcyjne TIMAC

Innowacyjna koncepcja projektowania, doskonała technologia, wyjątkowa wydajność: obrabiarki TIMAC reprezentują unikalny zestaw rozwiązań w dziedzinie deformacji blach. Są wynikiem ponad czterdziestoletniego doświadczenia w branży, lat, w których firma była w stanie sprostać najbardziej złożonym i różnorodnym wymaganiom rynku dzięki kreatywności, wiedzy i najnowocześniejszym technologiom.

Wszystkie zautomatyzowane systemy TIMAC są dostosowane do indywidualnych potrzeb, aby zapewnić klientom doskonałą wydajność i elastyczność, ograniczając do minimum czas potrzebny na zmiany produkcyjne: wszystko to można osiągnąć za pomocą standardowych modułów opracowanych w czasie, zmniejszając tym samym inwestycje Klienta.

Doświadczenie zdobyte w dziedzinie pras, formowania oraz urządzeń do automatyzacji procesów formowania blach na zimno i na gorąco umożliwia teraz firmie bycie globalnym partnerem nie tylko dla nowych firm, ale także dla wszystkich Klientów, którzy już mają prasy i potrzebują ich odnowienia mechanicznie, elektronicznie i hydraulicznie w celu ich zautomatyzowania, uzyskując w ten sposób większą wydajność i zgodność z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

Szereg produktów i usług charakteryzujących się wysoką jakością i niezawodnością, mogących sprostać różnym potrzebom dostosowawczym: są to przewagi konkurencyjne, które motywują rosnący krajowy i międzynarodowy sukces TIMAC.

Będąc częścią grupy Omera Industries – Faib, TIMAC może zintegrować, w całkowitej synergii, doświadczenia związane z produkcją matryc i dużymi zakładami. Ścieżka firmy ewoluuje w sposób ciągły i dziś znajduje się na niej tradycyjna produkcja głównie automatycznych nożyc krążkowych do wycinania dysków i pierścieni, otoczonych coraz szerszym zakresem produktów, począwszy od maszyn do zaginania kołnierzy do całych instalacji stosowanych do kołnierzy, od automatyki, po automatyczne linie produkcyjne. Istnieje wiele dostosowanych rozwiązań, które są w stanie w pełni zaspokoić potrzeby Klientów w zakresie elastyczności, niezawodności i technologii sprzętu.

W związku z tym TIMAC przywiązuje dużą wagę zarówno do etapu doradztwa, jak i projektowania, który wykorzystuje najbardziej zaawansowane narzędzia techniczne do projektowania CAD i modelowania 3D oraz do działań produkcyjnych i montażowych, które są w całości wykonywane w ich zakładzie produkcyjnym we włoskim Schio, przy użyciu wysokiej jakości sprzętu produkcyjnego.

Wsparcie techniczne w zakresie testowania produktów i pomoc posprzedażowa uzupełniają zakres zasobów, które udostępniamy naszym Klientom, aby zagwarantować zawsze satysfakcjonującą i pozytywną współpracę z TIMAC pod każdym względem.

Nożyce krążkowe i automatyczne linie produkcyjne TIMAC