IMCAR

IMCAR-partner

Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu, IMCAR może pochwalić się renomą, jednej z najdłużej działających włoskich firm, wciąż działającą w sektorze projektowania i produkcji maszyn do formowania blach i konstrukcji stalowych. Założona w 1955 roku, szybko zdobyła znakomitą pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym, jako partner referencyjny, udostępniając rozwiązania technologiczne, w których wydajność, jakość i niezawodność połączyły się w zwycięską synergię.

Podejście, które pozwoliło na ciągłe dostosowywanie się do stale zmieniającej się dynamiki rynku, dając początek ciągłej ewolucji i osiągając pozytywne wyniki w produkcji specjalnych zwijarek.

Jakość i ekspertyzy od zespołu ludzi, którzy działają od lat 80-tych w dzisiejszym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Concorezzo (Monza i Brianza), strategicznej lokalizacji w pobliżu Mediolanu, o powierzchni ponad 6000 metrów kwadratowych, z czego 4000 jest objętych i przeznaczonych do produkcji.

Zwijarki do blach oraz giętarki do profili i rur IMCAR charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i wytrzymałością. W naszej ofercie IMCAR poza zwijarkami i giętarkami znajdują się również: stoły do spawania wzdłużnego, prasy z manipulatorami, wyoblarki, linie automatyczne do produkcji dużych zbiorników, maszyny do wyginania drogowych barier oraz maszyny specjalne.

Film prezentujący firmę IMCAR:

Sprawdź maszyny marki IMCAR w ofercie BTC Maszyny: