SERVOPRESSE

servo presse

Firma została założona w 1970 roku we włoskim Settimo Milanese (Mediolan) i jako swój cel wyznaczyła sobie projektowanie oraz produkcję sprzętu do podawania blachy z kręgu do wykorzystania z prasami, nożycami, maszynami do formowania i innymi urządzeniami, które wykorzystują kręgi blach. Dzięki zaawansowanym badaniom technologicznym, jakości maszyn i zaufaniu naszych Klientów, Servopresse jest dziś jedną z wiodących europejskich firm w tym sektorze.

85% produkcji kierowane jest na rynek międzynarodowy, na którym Servopresse dysponuje wykwalifikowanymi technicznie dystrybutorami, którzy są w stanie zaoferować Klientom usługę montażu maszyn oraz stałą pomoc posprzedażową.

Dzięki wysoce rozwiniętemu działowi technicznemu Servopresse jest w stanie śledzić realizację zamówienia od fazy planowania, poprzez projektowanie, produkcję, gospodarkę magazynową i montaż. Servopresse wykorzystuje obrabiarki CNC i FSM z najnowszą technologią zdolną do produkcji komponentów do 6 m.

Możliwości produkcyjne Servopresse pozwalają na produkcję 85% komponentów we własnym zakresie. Zapewnia to szybką dostawę projektów dostosowanych do potrzeb produkcyjnych Klienta.

Ich niewątpliwą zaletą i powodem do dumy jest fakt, że większość komponentów jest wytwarzana w Servopresse i dzięki temu sa prawdziwym „producentem sprzętu”, a nie tylko montażystą części, jak wielu ich konkurentów. Zapewnia to dostępność części zamiennych do ich maszyn również w przyszłości.

Film prezentujący firmę SERVOPRESSE:

Sprawdź maszyny do obróbki metali marki Servopresse w ofercie BTC Maszyny: