STAM

STAM Marchio

Firma STAM została założona w 1963 roku w Ponzano Veneto (Treviso) i stała się wzorcowym producentem maszyn do obróbki blachy w kręgach oraz linii do profilowania rolkowego. Zatrudniając obecnie 140 pracowników, w zakładach produkcyjnych w Hiszpanii i we Włoszech, firma STAM odpowiedzialna jest za instalację ponad 1000 maszyn u prestiżowych Klientów na całym świecie, obsługujących najróżniejsze sektory, w tym metalurgiczny, motoryzacyjny i budowlany.

W przeciwieństwie do wielu firm z branży, cały cykl produkcyjny STAM odbywa się we własnym zakresie, od projektowania, konstrukcji stalowych, obróbki mechanicznej, montażu, aż po końcowe testy i instalację u Klienta. Cechy te pozwalają firmie kontrolować wszystkie aspekty jakości i szybko reagować dzięki sprawnemu serwisowi posprzedażowemu, również w przypadku pilnego zapotrzebowania na części zamienne.

STAM gwarantuje również swoim Klientom wsparcie w zdefiniowaniu produktu końcowego, procesu produkcyjnego i najlepszego układu w zakładzie produkcyjnym, przy pełnym uwzględnieniu wymagań oraz potrzeb Klienta.

 

Film prezentujący firmę STAM:

 

Sprawdź maszyny marki STAM w ofercie BTC Maszyny: