YADON

Założona w 1958 roku firma YADON – Yangzhou Metalforming Machine Tool Co., Ltd (YADON) stała się w 2016 roku spółką zależną od niemieckiej Grupy Schuler.

Yadon specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży maszyn do formowania, obejmujących prasy mechaniczne, prasy szybkobieżne, prasy do kucia matrycowego, maszyny do formowania proszków, itp. W ciągu ostatnich dziesięcioleci YADON uzyskał światową konkurencyjność w wydajności, stabilności, precyzji i niskich kosztów produkcji, spełniając surowe wymagania Klientów dzięki wysokiej jakości produktom i usługom.

Yadon posiada ponad 80 placówek marketingowych w kraju i za granicą. Taka globalna sieć marketingowa i serwisowa gwarantuje nieprzerwaną obsługę przed i posprzedażową.

Dzięki wsparciu Schulera w zakresie technologii, zarządzania i globalizacji, Yadon, realizując wizję „bycia liderem światowego rynku pras średniej klasy” i kontynuując ducha przedsiębiorczości „pragmatyzmu, integracji, innowacyjności i wydajności”, poświęca się ulepszaniu chińskiego przemysłu formowania / kucia oraz dostarczaniu Klientom najwyższej jakości produktów, a także uważnej obsługi.

Yadon jest kluczowym chińskim przedsiębiorstwem high-tech i kręgosłupem National Torch Plan Hanjiang CNC Metal Blach Processing Equipment Industrial Zone. W oparciu o prowincjonalne centrum technologii przedsiębiorstw i krajową stację badawczą podoktorancką, YADON podjął w ostatnich latach ponad 10 krajowych dużych projektów naukowych i technologicznych, uzyskał wiele krajowych patentów na wynalazki i setki patentów na wzory użytkowe.

Na chwilę obecną firma zatrudnia ponad 940 pracowników, z czego 70% posiada wykształcenie junior college lub wyższe. Zakład zajmije powierzchnię 220tys m2 i produkuje średnio około 4000 maszyn rocznie.

Film prezentujący firmę YADON:

Sprawdź maszyny marki YADON w ofercie BTC Maszyny: