INSTALACJA ZWIJARKI BTC EVO ROLL ZE ZMIENNĄ GEOMETRIĄ ROLEK

Rozwój to słowo które doskonale charakteryzuje BTC Maszyny Stolarczyk, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oraz wyzwaniom jakie stawia przed nami nowa, dynamicznie kształtująca się rzeczywistość rozpoczęliśmy produkcję zwijarek do blach. Uruchomienie produkcji wydajnych i niezawodnych walcarek do blach nie byłoby możliwe w tak krótkim czasie oraz w tak szerokim zakresie gdyby nie nasza bliska współpraca z najlepszymi włoskimi producentami oraz biurami technicznymi. Pozwoliło to nam wdrożyć produkcję maszyn do zwijania blach 3-rolkowych, 4-rolkowych oraz 3-rolkowych ze zmienną geometrią rolek. Dzięki temu, mamy maszyny do blach o grubości do 200mm co stawia nas w jednym szeregu z największymi światowymi producentami, daje powody do dumy ale też motywację do jeszcze cięższej pracy.

Cel

Klient oczekiwał od nas:

1. Zaoferowania zwijarki, która będzie odpowiednia do zwijania oraz prostowania grubych arkuszy blachy.
2. Zagwarantowania najwyższego poziomu jakościowego.
3. Nadzoru nad rozładunkiem oraz prawidłowego ustawienia maszyny w fundamencie.
4. Kompleksowej usługi uwzględniającej instalację, przeprowadzenie testów produkcyjnych oraz szkolenie z obsługi.

Zastosowane rozwiązanie:

Hydrauliczna 3-rolkowa zwijarka BTC EVO ROLL 35-62 ze zmienną geometrią rolek

Dlaczego zwijarka 3-rolkowa BTC EVO ROLL?

Zwijarka BTC EVO ROLL do grubych blach to 3-rolkowa maszyna ze zmienną geometrią rolek, w której średnica rolki górnej wynosi 640 mm, nacisk osiąga 550 ton, a długość robocza to 3550 mm. Ta potężna, ponad 50-tonowa maszyna pozwala walcować na pełnej szerokości roboczej blachy stalowe o grubości 65 mm (!), a na szerokości 1000 mm o grubości aż 97 mm! Dzięki sprytnej i przemyślanej konstrukcji walcarka BTC doskonale sprawdza się nie tylko przy zwijaniu blach ale i prostowaniu dużych arkuszy.

Instalacja:

Dzięki sprawnym działaniom naszego Serwisu instalacja przebiegła w sposób szybki i sprawny. Przeprowadzone zostały zarówno testy zwijania, jak i prostowania arkuszy grubej blachy. Dałe one wynik pozytywny. W ostatnim etapie zostało przeprowadzone szkolenie z obsługi maszyny.

Efekty:

Maszyna dzięki swojej solidnej konstrukcji oraz zastosowanym rozwiązaniom, umożliwiła Klientowi zwiększenie możliwości produkcyjnych. Nasz autorski system sterowania gwarantuje łatwość obsługi oraz dobrą ergonomię pracy dla Operatorów.

Usługi:

Serwis w opcji „Care Pack” BTC Maszyny