Wytaczarki i frezarki FPT INDUSTRIE

FPT oferuje szeroką gamę maszyn niezależnie od ostatecznego zastosowania lub wymiarów przedmiotu obrabianego oraz do wszystkich rodzajów operacji, w tym wytaczania, z najwyższą wydajnością i zawsze najwyższą jakością.

„Włoski styl” to nie tylko slogan, ale raczej jasne i precyzyjne przesłanie, które FPT Industrie chce przekazać wszystkim swoim Klientom: duma z bycia włoskimi producentami, a zatem nośnikami wartości dodanej, na którą składa się wiele aspektów: od miłość do detali i designu, po pasję do mechaniki, poprzez dążenie do precyzji, wydajności i niezawodności.

Te cechy zawsze wyróżniały wielkie włoskie marki, rozpoznawalne na całym świecie i są to cechy, które FPT rozpoznaje w swoim DNA i które odróżniają ją od konkurencji. Styl i wrażliwość techniczno-artystyczna produktów FPT są dobrze zdefiniowane także w dziełach sztuki umieszczonych wewnątrz firmy.

FPT Industrie SpA jest firmą zwracającą uwagę na obowiązujące przepisy. Firma spełnia wymagania normy dotyczącej systemów zarządzania UNI EN ISO 9001:2015 oraz GOST. Uzyskała również certyfikat D&B Rating 1 – czyli uznawany dla firmy certyfikat MAKSYMALNA NIEZAWODNOŚĆ.

Wytaczarki i frezarki FPT INDUSTRIE