BUFFOLI

BUFFOLI_TRANSFER_logo

Produkując maszyny transferowe rotacyjne i liniowe oraz tokarki wielowrzecionowe oparte na unikalnych rozwiązaniach, Buffoli Transfer zapewnia swoim klientom realne przewagi konkurencyjne. Rozwiązania techniczne Buffoli, często opatentowane, stanowią połączenie wydajności i elastyczności z maksymalną dokładnością i niezawodnością.

Założona w 1952 roku we włoskiej Brescii (Brescia) przez dr inż. Mario Buffoli jako biuro inżynieryjne, Buffoli Transfer rozwinęło się w kompletny zakład produkcyjny produkujący wysokowydajny elastyczny sprzęt zbudowany w oparciu o najnowszą technologię w służbie wielu różnych gałęzi przemysłu. W 1979 roku firma przeniosła się na Via Stretta 38/40, gdzie do dziś dysponują 8 000 m2 powierzchni fabrycznej i biurowej. Od 2016 roku firma przekształciła się w grupę spółek i rozszerzyła swoją działalność na via Ferrini 24/28 o dodatkowe 15 000 m2 fabryk i powierzchni biurowych (50% w trakcie generalnego remontu).

W ciągu ostatnich 70 lat działalności Buffoli zainstalowało 1200 maszyn w 50 krajach na 5 kontynentach.

Ciągłe innowacje i badania Buffoli, w połączeniu z bliską współpracą z Klientami, pozwalają im stale rozwijać i ulepszać sprzęt, obsługując wszystkie rodzaje przemysłu na całym świecie.

Film prezentujący firmę BUFFOLI TRANSFER:

Sprawdź maszyny marki BUFFOLI w ofercie BTC Maszyny: