FPT Industrie S.P.A.

Logo_FPT_partner_BTC

Od 1969 roku firma FPT INDUSTRIE S.p.A. produkuje frezarki i wytaczarki CNC dla branży mechanicznej oraz produkcji matryc i form. Od momentu powstania firma FPT INDUSTRIE S.p.A. znacznie zwiększyła i znacząco umocniła swoją obecność na rynku krajowym i międzynarodowym, potwierdzając swoją markę jako synonim technologii, dokładności i niezawodności. Rozwój firmy na przestrzeni lat nigdy nie zwalniał, potwierdzając tym samym słuszność przyjętych strategii produkcyjnych i handlowych.

W 1997 roku firma FPT INDUSTRIE S.p.A. przejęła CASTEL, ważną włoską markę produkującą wytaczarki z ruchomymi kolumnami, poszerzając w ten sposób swój asortyment produktów i zwiększając swój udział w rynku w stosunku do konkurencji. O sukcesie FPT INDUSTRIE S.p.A. decyduje jej zdolność do generowania nowych pomysłów, a przede wszystkim ciągłe badania i rozwój nowych procesów, produktów, usług i wizerunku firmy. Zespół badawczy zwraca szczególną uwagę na wymagania rynku, a jednocześnie jest zaangażowany w oferowanie całkowicie niezawodnej usługi użytkownikowi końcowemu.

FPT jest liderem w produkcji średnio-dużych wytaczarek. Firma znajdująca się we włoskim Santa Maria di Sala (Wenecja) wyposażona jest w najnowocześniejsze urządzenia reprezentujące najnowocześniejsze systemy produkcyjne, FPT INDUSTRIE S.p.A oferuje zaawansowane technologicznie maszyny, które są w stanie rozwiązać i ulepszyć tradycyjne procesy produkcyjne związane z najważniejszą i delikatną obróbką mechaniczną.

Ponad 280 wyspecjalizowanych techników mechaników, elektryków, elektroników, programistów zajmujących się montażem wysokiej jakości produktów w magazynach zaprojektowanych tak, aby zapewnić wysoką elastyczność produkcji.

Dzięki najbardziej zaawansowanym technikom symulacyjnym oraz doświadczeniu zdobytemu w terenie, FPT jest w stanie odpowiedzieć na różnorodne potrzeby produkcyjne Klientów oraz zoptymalizować efekt techniczno-ekonomiczny nowych inwestycji.

Specyficzny zespół inżynierów jest w stanie podążać za Klientem przez cały rozwój procesu technologicznego i opracowywać ukierunkowane propozycje w zakresie wyboru maszyn, układów instalacji i cykli przetwarzania.

FPT INDUSTRIE SpA dąży do zapewnienia swoim Klientom najwyższych standardów kompetencji zawodowych, w tym w zakresie jakości, uczciwości i etycznego postępowania.

Film prezentujący firmę FPT INDUSTRIE:

Sprawdź maszyny marki FPT w ofercie BTC Maszyny: